środa, 17 kwietniaNews That Matters
Shadow

Czyste powietrze zaklęte w nowoczesnym designie 

Meble oraz dodatki we współczesnych wnętrzach swoim wyglądem przypominają bardziej dzieła sztuki niż przedmioty użytkowe. Również zaprojektowane w zgodzie z najnowszymi trendami popularne w ostatnim czasie oczyszczacze powietrza, stanowią unikatowy element dekoracyjny, wpisując się tym samym w modernistyczną stylistykę pomieszczenia.

Nazwa modernizm pochodzi od francuskiego słowa oznaczającego nowoczesność, a styl ten proponuje rozwiązania śmiałe, postępowe i oryginalne, a przy tym bardzo praktyczne. Wnętrza zaprojektowane są tak, by dawały poczucie komfortu, a znajdujące się w nim sprzęty były nie tylko estetyczne, ale i funkcjonalne.

W nowoczesnych mieszkaniach modne są otwarte przestrzenie oraz oszczędność formy. Większość mebli oraz dekoracji to przedmioty użytkowe, które zachwycają niestandardowym i unikatowym wyglądem. Taką rolę mogą również pełnić oczyszczacze powietrza.

Czyste powietrze w modernistycznym stylu

Nowoczesne wnętrza to na pierwszy rzut oka mieszanka kontrastowych barw i form. Jednak jest to jedynie pozorne, a wszystkie znajdujące się tam elementy są odpowiednio dobrane i muszą ze sobą współgrać. Również Therapy Air® iOn, certyfikowany oczyszczacz powietrza firmy Zepter, który jest nie tylko idealnym produktem dla alergików i astmatyków, ale skutecznie redukuje 99,9% znajdujących się w powietrzu bakterii, wirusów i alergenów, stanowić może element dekoracyjny każdego wnętrza. Wymienne panele zewnętrzne, które poza bogatą ofertą wzorów w portfolio, sprawiają, że produkt odnajdzie się w nawet najbardziej wymagającym otoczeniu.

Estetycznie, czy praktycznie?

Funkcjonalność, która stała się jedną z zasad nurtu modernistycznego sprawia, iż wnętrza w takiej stylistyce znajdują coraz więcej zwolenników. Przedmioty, które się tam znajdują powinny nie tylko je ozdabiać, ale przede wszystkim spełniać swoje zadania. 

Przeprowadzony w Niemczech test wykazał, że Therapy Air®iOn eliminuje nie tylko kurz i nieprzyjemne zapachy, ale przede wszystkim usuwa z powietrza mikrocząsteczki. Potężny system 5 filtrów (w tym wyjątkowo skuteczny HEPA 13) usuwa z powietrza zanieczyszczenia takie jak: kurz, pyłki, zarodniki pleśni i cząsteczki dymu, odchody roztoczy, a nawet gaz generowany przez kominki i samochody – najdrobniejsze nieczystości o rozmiarze powyżej 0,3 mikrometra, chroniąc nasze zdrowie i poprawiając komfort życia. Filtr antyalergiczny zawiera ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego – środka przeciwwirusowego i mieszaninę srebra, apatytu – środka przeciwbakteryjnego, które są szczególnie efektywne w zwalczaniu bakterii i mikroorganizmów. Wentylator w TherapyAir®iOn zapewnia dodatkową cyrkulację świeżego powietrza.

Szczęście we wnętrzu

Hormony szczęścia w powietrzu lub witaminy z powietrza, czyli jony ujemne poprawiają samopoczucie, normalizują poziom serotoniny w mózgu, potencjalnie poprawiając pozytywne nastawienie i nastrój, jakość snu i zdolności poznawcze. Dzięki nowoczesnemu oczyszczaczowi powietrza wnętrze tak naszego mieszkania, jak i naszego ciała, stanie się oazą szczęśliwości i spokoju. W modernistycznym wydaniu.  

Więcej o produkcie:

www.Shop.Zepter.com.pl

www.therapyair.pl

Przeczytaj także