czwartek, 18 kwietniaNews That Matters
Shadow

Organizer ze słoików

Modne ostatnimi czasy stały się ozdoby DIY, w tym- te zrobione z kuchennych przyborów. Nikogo już nie dziwią lampki z żarówek, doniczki z starych garnuszków czy przyborniki ze słoików. Na tych ostatnich się dzisiaj skupimy- Jak zrobić organizator ze słoików?

Taki do sypialni

Jeśli jesteś fanką makijażu doskonale wiesz, jak ciężko znaleźć odpowiednie miejsce na swoje pędzle. W futerale się odkształcają, w szufladzie psują- najlepsze są pionowe stanowiska. Znajdź w piwnicy dwa wysokie słoiki i pozbądź się etykietek z nich. Następnie według upodobań przyozdób je- czy to w kolorowe kropki na słoiku czy w wymyślną koronkę wewnątrz. Następnie przysyp słoiczek do połowy małymi kamyczkami czy kulkami- to właśnie one uchronią Twoje pędzle przed migrację i dadzą stabilne miejsce.

Kuchnia

Słoiczki w kuchni sprawdzą się rewelacyjnie- od przechowywania przypraw, po mąkę a nawet zioła! Jeśli kusi Cię domowy ogródek na parapecie, warto go odpowiednio przygotować. Zacznij od rozplanowanie co dokładnie chcesz zasadzić w słoiczkach i jakich warunków potrzebują dane roślinki. Potem dobierz wielkość słoików- większy słoik da większe plon. Teraz wystarczy znaleźć kawałek deseczki, która posłuży nam za drabinkę, dzięki której słoiczki będą grzecznie stały na parapecie a żaden kot/dziecko nie będą im zagrożeniem. Deseczkę lekko przybij do ściany gwoździami a następnie umieść zasadzone w słoiczkach roślinki w rzędzie na parapecie.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *