poniedziałek, 22 lipcaNews That Matters
Shadow

„Podblatowy” organizer ze słoików

Mieszkając w bloku nieraz spotykamy się z kuchniami, które zdecydowanie do grupy tych większych nie należą. Nie mamy w nich miejsca na dodatkowy blat czy organizer- jak więc rozwiązać sprawę braku przestrzeni? Czas na małe DIY i organizer, który zmieści się w każdym pomieszczeniu!

Podblatowy organizator

Potrzebować będziesz: półki naściennej (może też być deska i wsporniki z pobliskiego sklepu budowlanego), słoików z nakrętkami – wymóg konieczny, śrubokrętu i śrubek. Zacznij od zawieszenia półki na ścianie- pomierzenia gdzie dać wsporniki i jak przemontować do nich deskę. Następnie weź nakrętki i zrób w nich po 3-4 dziurki, tak by były równomiernie rozłożone po nakrętce- później mają utrzymać cały słoik w powietrzu! Teraz czas na trudniejszą sprawę- każdą z nakrętek za pomocą śrubek musisz zamontować do swojej półki- rozmieść słoiczki tak, jak chcesz by finalnie wyglądały. My proponujemy równe rzędy po 2-3 słoiczki, by potem z łatwością móc z nich korzystać. Kiedy już zamontowałeś nakrętki, możesz wypełnić swoje słoiczki i zamontować je w nakrętkach- po prostu zakręcić 🙂

Taki organizator sprawdzi się do trzymania agrafek, drobnych, przypraw a nawet suszonych warzyw i owoców 🙂 Pamiętaj tylko o dobrym zakręcaniu słoiczków!

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *