wtorek, 28 majaNews That Matters
Shadow

Umilając zasypianie

Każdy z rodziców marzy o tym, aby jego dziecko miało szczęśliwe i beztroskie dzieciństwo. W tym celu w trosce o każdy szczegół również nie bez znaczenia pozostaje dekoracja pokoju dziecięcego. Spełniając dziecięce marzenia odnosząc się do zainteresowań dziecka, często wybieramy wyszukane motywy.

Pamiętajmy jednak o tym co najważniejsze – o zainteresowaniach najmłodszych. Większość maluchów ma wysoko rozwinięty stopień empatii również w stosunku do zwierzątek – szczególnie piesków i kotków.

Atrakcyjnym dopełnieniem każdego wystroju dziecięcego królestwa stanie się lampka o niebanalnym wzorze, najlepszego przyjaciela człowieka. Mowa oczywiście o psie. Zabawny wzór psiaka, zachowany w czarno białej kolorystyce doskonale pasuje do każdego wnętrza. Jest to nie tylko atrakcyjna dekoracja, ale przede wszystkim należy zwrócić uwagę na jej użyteczny charakter. Zadajmy sobie pytanie. Czy nasze dziecko boi się ciemności? Z pewnością wielu z rodziców, odpowie na nie twierdząco. Czy nie miło by było umilić naszemu dziecku proces zasypiania?

Włączona lampka daje dyskretne światło, idealne do przeczytania wieczornej bajki i pozostawienia w trakcie snu malucha. Celebrujmy chwilę z naszymi dziećmi. Włącznik znajduje się na brzuszku psiaka, co wygląda dość zabawnie i z pewnością przysporzy uśmiech nie tylko na twarzy naszej pociechy, ale też naszej. Piesek ma wysokość 25 cm, ale należy zaznaczyć, że świeci wyłącznie sympatyczna głowa psiaka.

IMG_20170714_183837

Czarna łatka na oku dodaje subtelnego uroku i humoru. Jeżeli chodzi o kwestię użytkową to do każdego modelu dołączona jest dokładna instrukcja obsługi. Sam montaż nie należy do skomplikowanych czynności, więc z pewnością każdy szybko i skutecznie upora się z podłączeniem urządzenia. Do lampki pasuje jedna żarówka. Producent zaleca 220V. Urządzenie podłącza się bezpośrednio na standardową wtyczkę do kontaktu. Warto jest sprawić radość dziecku. Z tą lampką pokój będzie nie tylko ciekawszy, ale i przyjemniejsze stanie się samodzielne zasypianie.

Takie cudeńko kupić można na NewChic 🙂

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *