wtorek, 28 majaNews That Matters
Shadow

Świąteczny prezent dopasowany do potrzeb odbiorcy!

Wiele z nas na myśl o wybieraniu świątecznych prezentów doznaje palpitacji serca. Nic w tym w zasadzie dziwnego, bo rzadko kiedy udaje się nam tak naprawdę trafić w gusta osoby obdarowywanej. Jeżeli odbiorca nie należy do naszych najbliższych i nie mamy pojęcia, co mogłoby sprawdzić mu przyjemność mamy co najmniej dwa wyjścia – postawić na jeden ze sprawdzonych klasyków, lub zaszaleć i samemu stworzyć spersonalizowany prezent, który na długo zapadnie w pamięć, jednocześnie służąc jako funkcjonalne akcesorium. O czym mowa? Oczywiście o własnym etui na telefon.

Nudna praktyczność to pieśń przeszłości!

Jedną z częstych praktyk w sytuacji, gdy nie do końca mamy pomysł na prezent dla danej osoby, jest wybranie podarunku z kategorii ‘praktyczne’. Zestaw noży do kuchni, akcesoria kosmetyczna z nieśmiertelnych kompletów promocyjnych czy w końcu legendarne skarpety to jedne z tych podarunków, które szybko odchodzą w niepamięć, nie sprawiając nikomu zbytniej radości i ekscytacji. Chodzenie na skróty przeważnie prowadzi do sztampy, więc wybieranie ‘praktycznych’ prezentów w sytuacji przedświątecznego niezdecydowania stanowczo nie wchodzi w grę!

Pójdź na całość i podaruj cząstkę siebie!

Chcąc uniknąć podarunków, które przepadną w odmętach historii kilka minut po odpakowaniu musimy zaryzykować i poszukać czegoś naprawdę unikalnego. Jak? Wybierając oryginalne, designerskie rozwiązania, które skutecznie wyróżniają się spośród innych gwiazdkowych prezentów, a w szczególności sztampowych praktycznych nieprzydatników, których mnóstwo pod naszymi choinkami. Takim rozwiązaniem może być z pewnością etui na telefon z własnym wzorem. Dzięki cudom internetu i takim serwisom, jak Caseroom.pl projektowanie etui na telefon online nigdy nie było takie proste! Case na telefon ze zdjęciem ukochanego kota, grafiką ulubionego artysty czy motywem z ulubionego filmu, to tylko niektóre z pomysłów, które możemy zrealizować w ramach takiego projektu. Wystarczy dosłownie kilka kliknięć w nowoczesnym i intuicyjnym kreatorze od Case Room by znaleźć i stworzyć wyjątkowy prezent, który nie tylko ucieszy swoją oryginalną formą, ale także zachwyci praktycznością nie opuszczając nowego właściciela na krok. Smartfon to jedna z tych rzeczy, bez której nie wyobrażamy sobie wyjścia z domu. Wykorzystaj to i udekoruj smartfon bliskich na gwiazdkę własnym designem!

Przeczytaj także