poniedziałek, 22 lipcaNews That Matters
Shadow

Lampy, które można uznać za synonim luksusu! – Eichholtz

W dzisiejszym artykule chcieliśmy zwrócić uwagę na firmę Eichholtz, która to znana jest z produkcji ekskluzywnych mebli dla prywatnych i biznesowych klientów. Marka na rynku istnieje już ponad 20 lat i wyposaża w asortyment nie tylko luksusowe hotele, apartamenty i restauracje, ale również właścicieli prywatnych mieszkań i posesji, którzy pragną stworzyć niepowtarzalne wnętrza, wykorzystując wyposażenie z serii premium. Warto również zwrócić uwagę na lampy Eichholtz, które to są kolejnym flagowym produktem i to właśnie na nich skupimy swoją największą uwagę.

Bogate doświadczenie w produkcji mebli i wyposażenia

Bogate oferty mebli i lamp Eichholtz można znaleźć w wielu dobrych sklepach meblowych, na oficjalniej witrynie producenta, jak również w sklepie stacjonarnym w Warszawie. Na tę ostatnią pozycję szczególnie warto zwrócić uwagę, ponieważ marka udostępnia bardzo bogaty showroom, który z pewnością zrobi wrażenie na odwiedzających. Można spotkać tam najnowsze kolekcje mebli i lamp Eichholtz, jak również nieco starsze modele uważane w tym przypadku za klasowe. Ponad 20 lat doświadczenia w produkcji, mebli, akcesoriów i lamp Eichholtz, pozwoliło nie tylko na renomę w kraju oraz poza jego granicami, ale również na doprecyzowanie technologii produkcji do perfekcji. To właśnie dlatego wszystkie produkty sygnowane logiem firmy są trwałe i długowieczne. Wykorzystanie tylko najlepszych materiałów od sprawdzonych dostawców pozwala tworzy trwałe i estetyczne produkty.

Wyjątkowy design

Jeśli chodzi już stricte o lampy Eichholtz, to nie można by nie zwrócić uwagi na wyjątkowy design. W ofercie znajdzie się dużo modeli poczynając od tych klasycznych, gdzie elegancja wyrażana jest głównie przez masywne linie i głębokie barwy charakterystyczne dla klasycznych salonów widywanych w pałacach, czy tego typu luksusowych pomieszczeniach, kończąc na niezwykle designerskich meblach i delikatnych liniach, które wpasowują się w trendy panujące obecnie w architekturze. Wśród lamp Eichholtz znajdą się wersje wiszące, stojące, jak i nowoczesne kinkiety w różnych stylach. Wszystkie lampy Eichholtz charakteryzuje jednak pewna myśl przewodnia i w tym przypadku nazwalibyśmy to przepychem utrzymanym w dobrym stylu. Znajdą się tutaj zarówno ciekawe połączenia kolorystyczne, jak i bardzo buńczuczne i „pałacowe” kształty. Wszystko to jednak stworzone zostało z wyjątkowy smakiem i wyczuciem, co zdecydowanie nie czyni z lamp Eichholtz kiczowatych produktów, o które bardzo łatwo podczas wykorzystywania tego typu projektów.

Kolekcje lamp Eichholtz przeznaczone są dla pomieszczeń utrzymanych w eleganckiej stylistyce, jednak w tym przypadku elegancja nie jedno ma imię. Markę wyróżnić należy głównie ze względu na bardzo oryginalne projekty utrzymane jednak w ramach obecnie obowiązujących trendów. Takie wyczucie stało się już pewnego rodzaju znakiem rozpoznawczym firmy Eichholtz, która dzięki bardzo bogatemu doświadczeniu zdobyła już rzeszę zaufanych klientów, którzy zakupili meble, dekoracje i lampy Eichholtz, aczkolwiek są z nich bardzo zadowoleni i chętnie wracają po kolejne produkty z oferty.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *