czwartek, 13 czerwcaNews That Matters
Shadow

Miejski styl

Choć moglibyśmy założyć, że plecaki mają ewidentnie sportowy i turystyczny rodowód, to coraz częściej stają się podstawowym elementem casualowego stroju i to zarówno pań, jak i panów. Przede wszystkim to niezwykle wygodne rozwiązanie, szczególnie gdy potrzebujemy bezpiecznej torby dla komputera, ale również rewelacyjny designerski dodatek, który podkreśli miejski styl. Dlatego właśnie to plecak Samsonite jest najchętniej wybierany przez tych, którzy świadomie kreują swój wizerunek.

Nowoczesne plecaki Samsonite

plecak Samsonite
Niezmiennie torby, walizki, plecaki Samsonite są wpisane w naszą codzienność. Przede wszystkim pozwalają przemieszczać się z szeregiem potrzebnych rzeczy do pracy, na spotkania czy też zakupy lub w krótszą i dłuższą podróż. Modele dopasowane do naszych potrzeb nieodłącznie wpisują się w styl życia współczesnego człowieka. Nowoczesne plecaki Samsonite stają się poza tym niezwykle ciekawą alternatywą dla tych wszystkich, którzy chcą mieć wolne ręce i oczekują wygody. To również must have dla podróżujących komunikacją miejską czy rowerem. Przede wszystkim plecak Samsonite świetnie wygląda i jest niezwykle wygodny. Idealnie przylega do pleców, zachowując przestrzeń na wentylację. W środku znajdziemy funkcjonalnie rozplanowane kieszonki na mniejsze i większe rzeczy. Plecak Samsonite pozwala na bezpieczne przenoszenie laptopa wraz z wszystkim akcesoriami. Poza tym często znajdziemy również wyjścia do słuchawek, zabezpieczone kieszonki, a całość pokryta jest materiałami odpornymi na wilgoć i deszcz. Ten sam mechanizm sprawia, że wykończenie zamków również nie przepuszcza wody.

Plecaki Samsonite z kółkami

Popularne plecak Samsonite z kółkami sprawdzają się podczas każdej podróży. Są niezwykle funkcjonalne oraz praktyczne i dedykowane stają się szczególnie wtedy, gdy mamy do przewiezienia ciężki ładunek a także przed sobą dłuższą podróż. Plecaki Samsonite sprawdzą się więc na lotniskach, dworcach, w hotelach, ale jak widać coraz więcej ludzi wybiera modele na kółkach do poruszania się miejskimi ulicami czy komunikacją miejską do pracy lub na spotkanie. Poza funkcjonalnym systemem produkty te mają wygodne uchwyty i rączki i bardzo szybko można je założyć na ramiona. Plecak Samsonite na kółkach to również idealny wybór dla dziecka, które codziennie do szkoły musi nosić dziesiątki kilogramów książek, ćwiczeń i innych niezbędnych rzeczy. Takie rozwiązanie pozwala chronić kręgosłup, poza tym uczy samodzielności, bo nawet maluch z takim dedykowanym modelem sobie poradzi. Jak można się domyślać, plecaki Samsonite dedykowane najmłodszym są niezwykle kolorowe, a ulubieni bajkowi bohaterowie będą towarzyszyć dziecku codziennie.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *