wtorek, 28 majaNews That Matters
Shadow

Sposoby na zmęczone nogi, czyli o tym, jak przygotować się do podróży

Czy Twój mąż bądź partner właśnie oświadczył Ci – „kochanie, kiedy byliśmy ostatnio na jakiś wakacjach?” Nagle nastąpiło totalne zaskoczenie, ponieważ nie potrafiłaś precyzyjnie odpowiedzieć na jego pytanie? Kiedy to było? W poprzednim stuleciu?! Jeśli zrobiło się trochę niezręcznie, bo oboje nie pamiętacie kiedy ostatnio byliście gdzieś razem, tak na dłużej, pora to zmienić! Jeżeli Wasz ostatni wspólny wyjazd miał miejsce jeszcze np. przed narodzinami Waszego malucha, a teraz dziecko ma już np. 3-4 lata i do tej pory nie doświadczyło radości płynącej ze wspólnego wyjazdu z rodzicami – zacznijcie działać, bo nie ma nic wspanialszego niż czas spędzony w gronie najbliższych!

Od czego zacząć?

Przejrzyjcie ciekawe oferty w Internecie i nie denerwuj się, nie stresuj tym, że będzie to Twój pierwszy rodzinny wyjazd w pełnym gronie. Macie ogromną ochotę na wycieczkę w góry? To świetny wybór! Zastanawiasz się, czy dasz radę, czy poradzisz sobie z ruchliwym dzieckiem i przede wszystkim czy Twoje obolałe nogi Cię nie zawiodą po raz kolejny?

Przeanalizujmy fakty. Twoje nogi ostatnimi czasy zaczęły odmawiać Ci posłuszeństwa – musisz zastanowić się, co jest tego powodem. Twój partner dużo pracuje, a Ty ciągle zostajesz w domu sama, z małym dzieckiem i wieloma obowiązkami? Cały Twój dzień jest szalenie intensywny, bo najpierw szykujesz śniadanie, zajmujesz się dzieckiem, idziesz na spacer, na plac zabaw, na duże zakupy, a później biegasz po domu, sprzątając i gotując obiad jednocześnie?

Jeśli pewnego dnia, zaraz po powrocie do domu, siadasz i nie możesz wstać, bo Twoje nogi najwyraźniej mówią: „mamy tego dość!”, to ewidentny znak, że jesteś przemęczona, ale nie tylko. Na zmęczenie jest prosta rada – organizowany przez Ciebie rodzinny wyjazd. Tylko jak tu jechać, jeśli już niemal nie jesteś w stanie chodzić? Tutaj warta rozważenia jest kolejna kwestia – jaką odzież i obuwie nosisz? Źle dobrane spodnie czy niewygodne buty wpływają na Twoje zdrowie i samopoczucie bardziej, niż myślisz.

 Podaruj sobie zdrowie i piękne nogi!

Pakując walizki na wycieczkę, zaopatrz się w jeszcze jeden produkt, który przyniesie Ci zdecydowaną ulgę – rajstopy lecznicze! Pierwszy raz stykasz się z czymś takim? Ciekawe i praktyczne informacje na temat ich stosowania znajdziesz np. pod tym adresem: http://charlizemystery.com/2017/01/typowy-dzien-blogerki/. Te wyjątkowe rajstopy uciskowe Scholl Light Legs są idealne na każdą podróż i równie świetnie sprawdzą się na co dzień, np. do pracy, na wyprawę na zakupy czy z dzieckiem do parku.

Rajstopy Scholl zaprojektowane zostały ze specjalnego trójwymiarowego splotu. Dają uczucie lekkości i pełnego komfortu przez cały dzień. Wykonane w oparciu o technologię Fibre-Firm, zapewniają stopniowy ucisk od kostki w górę, relaksując i odprężając obolałe nogi. Innymi słowy, te niesamowite rajstopy lecznicze stymulują krążenie i zapobiegają opuchnięciom. Idealnie sprawdzą się jako rajstopy na żylaki oraz jako rajstopy modelujące. Ich dużą zaletą jest to, że są bardzo trwałe (aż do 100 prań zachowują swoje właściwości). Używaj ich codziennie – w podróży, w pracy i w każdych innych okolicznościach, a przekonasz się, ze już wkrótce ból i zmęczenie nigdy więcej nie będą Twoim udziałem!

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *