poniedziałek, 22 lipcaNews That Matters
Shadow

Wypoczynek to podstawa – nowoczesne rozwiązania na miarę każdego salonu od marki Wajnert

Wiadomo, że domowemu odpoczynkowi sprzyjają dobrze urządzone wnętrza. Często dopiero w praktyce okazuje się, czy nasza przestrzeń została zaaranżowana zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Dlatego po odświeżeniu wnętrza lub jego remoncie zdarza nam się poukładać jego wyposażenie na nowo. A to dlatego, że domowa przestrzeń ma w najwyższym stopniu służyć naszym codziennym zwyczajom, a na dodatek „po godzinach” zamieniać się w enklawę relaksu.

W ogromnej mierze decydują o tym meble wypoczynkowe.  Marka Wajnert ma ponad 30 lat doświadczenia w projektowaniu mebli, które służą domownikom swoimi funkcjonalnościami. Koncepcja każdej kolekcji opiera się na dogłębnej znajomości ludzkich potrzeb. Czerpiąc z tej wiedzy firma WAJNERT MEBLE tworzy kolekcje wypoczynkowe, dzięki którym zarówno duzi, jak i mali mieszkańcy domu czują się w nim nadzwyczaj dobrze.

Dzisiejsze tempo życia sprawia, że oczekiwania wobec domu rosną. Ma być urządzony nie tylko zgodnie z naszym gustem, ale również wyjątkowo wygodny. Wiedzą o tym doskonale projektanci WAJNERT MEBLE – eksperci w kształtowaniu przestrzeni salonu. Kolekcje mebli marki WAJNERT powstały z myślą o ludziach, którzy cenią sobie dopracowane w każdym calu przez profesjonalistów gotowe rozwiązania.

Wybór mebla wypoczynkowego rozpoczynamy od oglądania odpowiadających nam modeli. Salsa to nowoczesna kolekcja, w której zastosowano oryginalne połączenie boku z nogą, której kolor można wybrać aż z 10 różnych odcieni drewna. To rozwiązanie wzornicze dodaje modelowi Salsa dynamizmu i dlatego też kolekcji nadano imię popularnego na całym świecie tańca. Łączy on elementy różnych gatunków muzycznych, podobnie jak kolekcja Salsa łączy w sobie rozmaite możliwości wypoczynkowe. Z jednej strony pełni rolę reprezentacyjną elegancko prezentując się w salonie. Co więcej, ten wyjątkowo wygodny  mebel został pomyślany tak, aby dostarczać wysoki komfort wypoczynku, między innymi dzięki ruchomym zagłówkom. Posiada również funkcję spania i praktyczny pojemnik na pościel, co docenią właściciele małych przestrzeni oraz takich, w których nierzadko gości się rodzinę i przyjaciół.

Z kolei Napp to kolekcja stworzona dla wygody! Optymalne proporcje wysokości i głębokości siedziska sofy i narożników gwarantują niespotykaną wygodę, a na dodatek ruchome zagłówki stanowią dopełnienie wyjątkowego wypoczynku. Trudno przejść obojętnie obok charakterystycznych przeszyć wykończeniowych w meblach z kolekcji Napp. Zabieg ten dodaje modelom wyrazu oraz wyznacza kształt siedzisk i poduszek oparciowych. To jednocześnie wysmakowany sposób na podkreślenie wyjątkowego połączenia dwóch kolorów tkanin.

Narożniki Napp posiadają dużą powierzchnię spania oraz pojemne pojemniki na przykład na pościel.  Są dostępne w różnych opcjach, dlatego dopasują się do rozmaitych przestrzeni salonu, małych i dużych.

Kolekcje mebli marki Wajnert są dostępne w rozmaitych tkaninach i kolorach, od klasycznych beży, poprzez odcienie turkusu i granatu, aż po wyraziste róże. Wystarczy spojrzeć na narożnik Salsa w kilku różnych obiciach, aby przekonać się, że meble te  są wszechstronne pod względem wzornictwa, które docenią zarówno miłośnicy klasycznego wyposażenia wnętrz, jak i śmiałych rozwiązań kolorystycznych.

Więcej informacji o meblach wypoczynkowych WAJNERT MEBLE znajduje się na www.wajnert.pl

kolekcja-napp-wajnert-meble-5

kolekcja-salsa-wajnert-meble-3

living room of a penthouse placed in loft. 3d rendering

kolekcja-napp-wajnert-meble-1

kolekcja-napp-wajnert-meble-3

kolekcja-napp-wajnert-meble-4

kolekcja-salsa-wajnert-meble-4 kolekcja-salsa-wajnert-meble-1 kolekcja-salsa-wajnert-meble-5 kolekcja-salsa-wajnert-meble-2

 

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *