poniedziałek, 22 lipcaNews That Matters
Shadow

Kalendarz Adwentowy Specki

O, ho ho ho! Nie ma to jak przedświąteczna ekscytacja! Na czas oczekiwania na Święta mam dla Ciebie magiczny Kalendarz Adwentowy pełen wiedzy i inspiracji! Tu nie ma czekania na Wigilię, bo każdy dzień to jak otwieranie małego skarbca biznesowej mądrości!

Otwierasz okienko – i bum! Tam czeka na Ciebie nietypowy prezent: filmiki na kanale YouTube https://www.youtube.com/@sylwiastein, jakby małe czekoladki, z tym, że pełne biznesowej wiedzy. A dla tych, co pragną więcej, jest wisienka na torcie – bonusowe materiały dla tych, którzy zapiszą się na newsletter – https://kalendarz.zostanspecka.pl/. To dopiero robi wrażenie!

I ta lista gości! Wśród specek znajdziecie: Lucy Erezman, Aleksandrę Kolak, Grażynę Pawtel-Lorente, Anetę Matyjaszek, Annę Sarysz, Lidię Kardasz, Agnieszkę Ciach, Karolinę Żebrowską, Izabelę Obidzińską, Agnieszkę Malińską, Gosię Karpińską, Sandrę Kreis. Koniecznie zajrzyjcie na stronę kalendarza i na prezenty, które przygotowały dla Was partnerki! 
Zapnij pasy i przygotuj się na biznesową podróż życia! Każde okienko to nowy etap w tej niesamowitej wyprawie. Więcej szczegółów znajdziesz na stronie kalendarza https://kalendarz.zostanspecka.pl/ – nie możesz tego przegapić!

Przeczytaj także