środa, 24 lipcaNews That Matters
Shadow

KELLY – kolekcja mebli wypoczynkowych WAJNERT MEBLE Produktem Roku 2017

Podczas tegorocznych 4 Design Days w Katowicach kolekcja KELLY otrzymała nagrodę „Produkt Roku 2017” w prestiżowym ogólnopolskim konkursie branżowym „Meble Plus – Produkt Roku”. Ponadprzeciętne walory estetyczne, innowacyjne rozwiązania i zaawansowane technologie to tylko wybrane kryteria, którymi kierowało się Jury tego jednego z najstarszych konkursów branżowych w Polsce.

W kolekcji KELLY połączono piękne wzornictwo, wyjątkowy styl, nieoceniony komfort oraz mnogość rozwiązań modułowych i funkcji. Ten projekt wypoczynku powstał z myślę o wielu rozmaitych okazjach, podczas których realizujemy nasze cele i spełniamy marzenia. Dzięki KELLY czujemy się  „jak u mamy” – to gwarancja pełnego relaksu w domu, a przecież wiadomo, że nie ma jak u mamy i nie ma jak w domu. Elegancka linia podczas bardziej formalnego spotkania szybko zamieni się w centrum domowego relaksu dzięki ruchomym zagłówkom i głębokim siedziskom. Dodajmy do tego ulubioną muzykę dzięki modułowi audio wbudowanemu w elegancką półkę i czas na…., no właśnie, na co tylko mamy ochotę.

Wszystko w komplecie!

Meble wypoczynkowe mogą spełnić komplet wymagań domowników i kolekcja KELLY jest tego dowodem. To wypoczynek z wielki plusem nie tylko za wzornictwo i wygodę, ale również za mnogość innowacyjnych rozwiązań modułowych i funkcji. Ten projekt wypoczynku spełni najbardziej wymagające oczekiwania. Lubisz słuchać muzyki na co dzień lub od święta? Wybierz z kolekcji KELLY moduł z systemem audio. Twój salon łączy się z kuchnią? Może warto wybrać lakierowaną dużą półkę, która zamknie część narożnikową, aby łatwiej było Ci serwować dania do salonu? Domownicy i goście są różnego wzrostu – jasne! Dlatego projektanci WAJNERT MEBLE wyposażyli tę kolekcję w regulowane zagłówki, które dopasują się do każdej głowy.

Konkurs „Meble Plus – Produkt Roku” odbył się już po raz piętnasty. W 16 kategoriach zgłoszono ponad 70 produktów, spośród których wyróżniono najlepsze meble, akcesoria i materiały dla meblarstwa. W gronie jurorów konkursu znaleźli się eksperci od wielu lat działający w branży meblowej i profesjonalnie zajmujący się aranżacją wnętrz – przedstawiciele salonów meblowych, sieci handlowych i hurtowni, osoby reprezentujące instytucje, stowarzyszenia i targi branżowe oraz projektanci i dziennikarze.

Przemyślane autorskie rozwiązania w zakresie wzornictwa i funkcjonalności, które gwarantują najwyższy komfort wypoczynku i domowego relaksu to efekt wytężonej pracy zespołu i ponad 30-letniego doświadczenia WAJNERT MEBLE. Jakość innowacyjnych kolekcji mebli wypoczynkowych marki Wajnert ceniona jest w całej Europie.

Więcej informacji o kolekcjach WAJNERT MEBLE znajduje się w serwisie: www.wajnert.pl

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *